Dla Kandydatów

Koło naukowe WiComm Yuniors daje Tobie szansę na rozwój oraz zaszczepia inżynierskie podejście w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych. W zależności od stopnia Twojego zaangażowania dajemy Ci różne możliwości włączenia się w działalność koła:

PEŁNA - zakładająca uczestniczenie w najważniejszych projektach realizowanych przez WiComm Yuniors, możliwość odbycia praktyk wakacyjnych w Centrum Doskonałości WiComm, udział w szkoleniach organizowanych przez członków koła (CUDA, Android i inne)

CZĘŚCIOWA - przeznaczona dla studentów pracujących, któryc działalność w kole będzie dostosowana do ilości ich wolnego czasu.

Dzięki współpracy z CD WiComm, członkowie koła naukowego regularnie uczestniczą w realizacji komercyjnych systemów związanych z szeroko pojętą komunikacją bezprzewodową. Wymusza to na nas konieczność zapewnienia odpowiedniego wyboru członków naszej organizacji, reprezentujących wysoki poziom - nie tylko w wymiarze posiadanej wiedzy technicznej, ale przede wszystkim odpowiedzialności i rzetelności. 

Aby zostać członkiem zespołu WiComm Yuniors należy wykonać pod nadzorem wyznaczonego z koła opiekuna projekt wstępny. Temat projektu wstępnego jest wyznaczony przez Prezesa Koła po konsultacji z kandydatem. Dopuszczamy możliwość zaproponowania własnego tematu, zgodnie z zainteresowaniem kandydata i tematyką którą zajmuje się koło WiComm Yuniors.

W trakcie realizacji projektu kandydat zobowiązany jest do systematycznej pracy i pasania cotygodniowych raportów. Po zakończeniu praz ( i uzyskaniu akceptacji Prezesa koła) kandydat prezentuje wyniki swoich prac przed członkami koła naukowego w formie prezentacji.

Jeśli chcesz do nas dołączyć to prosimy o kontakt z Prezesem koła: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Jesteś tutaj: Strona główna Dla Kandydatów